Mluva dnešních teenagerů

Mluva teenagerů se rychle mění a je stále vulgárnější, Cactuses

Agentura Faktum Invenio provedla výzkum nekonvenční mluvy žáků ve věku 12-16let. Objevovala se slovíčka dobře zavedená, ale také novotvary, které byly vytvořeny přebíráním slov, či jejich částí z cizích jazyků. 23. 2. 2006 21:00 - PRAHA
kostkova naha fake

Psychoville S02E04 - Titulky k filmům

Díky snahám Jellyho o černošský slang jsem navíc dostal možnost "vybooblit" si českou mluvu dnešních teenagerů, a kromě toho, že jsem s úžasem zjistil, že prarodičům se dnes říká fosils, jsem tam nalezl i několik novotvarů.
titulky.com/Psychoville-S02E04-176764.htm

Online vypatlátor

potřebujete komunikovat pomocí debilštiny, kterou používají dnešní teenageři použijte Vypatlátor a Devypatlátor. hellip; Zkuste online aplikaci, která vám s tím pomůže. www.hyperstudent.cz gt; gt; Znáte EMO mluvu ?
super-hry.bluefile.cz/online-vypatlátor

Vady kazatelů, Zápas O Duši

které se v ní objevují. Někteří pamatují doby, kdy si kazatelé libovali v sváteční, většinou starobylé mluvě (převzaté např. z Kralického překladu), protože se domnívali, že starobylá mluva je vznešenější, kázání slova Božího jaksi přiměřenější.
zod.reformace.cz/vady-kazatelu-cislo-97

Jak žije polistopadová generace – chtějí být in, ne socky...

O tom, jak se proměnila mluva teenagerů, kteří se už narodili v demokracii.. Senioři jsou slovníkem dnešních středoškoláků hromadně označováni jako „vrásky. jazyk teenagerůproměna teenagerů …vypouštění zbytečn…zkracování slov
programujte.com/clanek/2006101703-jak-zije-polistopadova-generace-chteji...

Mluva teenagerů aneb Konverzace mezi puberťáky...

Dospělí této doby nejsou jediní, kteří kritizují mluvu a chování teenagerů. Vždyť i Isokratés ve svém citátu říká: "Naše mládež miluje přepych, má špatné mravy, opovrhuje autoritou, nerespektuje starší."
cesky-jazyk.cz/slohovky/zamysleni/mluva-teenageru-aneb-konverzace...

Gymnázium Jana Nerudy Praha, Gramotnost - esej 11,2009...

Když se pozastavíme nad podobností mluvy tohoto hrdého afrického kmene a dnešních výrostků, teenagerů, ba i už dospělých lidí, seznáme mnoho podobností. Například na otázku kolonialisty, co bude dělat, by Hotentot odpověděl asi.
kabcizj.gjn.cz/UNESCO/Gramotnost_09/Literacy_11.html

„Di do prdele, woe!“ aneb Vulgarita teenagerů . Blog

výroky, které se pojí s řečí dnešních teenagerů , nejsou cenzurovány! Zároveň Vás chci upozornit, že nespisovnost je v tomto článku schválně – je to takové přiblížení mluvě mladých lidí, a zároveň by se spisovná slova sem jaksi nehodila.
hrudka.blog.idnes.cz/c/68903/Di-do-prdele-woe-aneb-Vulgarita-teenageru

Divná, nespisovná, česko-angličtina | Kájin blog

S tímto problémem se potýkáme jak na většině blozích, tak na různých chatech, na ICQ apod.O co mi jde?O takové to divné ničení češtiny... . Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze. . [23]: Žádný strach, jsou na světě i normální teenageři.
kajajaja.blog.cz/0907/divna-nespisovna-cesko-anglictina

Kdo chytá v žitě (Jerome David Salinger) - CBDB.cz

. děje nebo nějakou zápletku. Bylo to prostě o ničem. Musím říci, že mě na knize rozčiloval i styl mluvy šestnáctiletého chlapce. Ano, chápu že se děj knihy odehrává před půl stoletím, ale nevěřím, že tehdy mluvili teenageři jako idioti.
cbdb.cz/kniha-2119-kdo-chyta-v-zite-the-catcher-in-the-rye